No nii
Hetke seisuga on poegi kolm ja täiskasvanuid kaks. Täna olen enda arvates nendele palju tähelepanu pööranud.
Kindlasti panen ma pilte ka, kui aega on (mul on homme tasemetöö). Peangi selleks õppima hakkama ja suurem osa infot on eelmistes postitustes olemas.
Ikka jälgige! Teie Lilluke.
kolmapäev, 18. mai 2016
Minu suhted lemmikutega
Minu suhted nendega on väga head.
Linda - laseb mul pesakasti vaaata ja on sellega kannatlik, kui poegi toidab, siis kraaksub alles lõpu poole
Lemps - viimasel ajal, eriti täna, tahab puurist välja. Ta väljendab seda söögitopsist välja tungimise katsetega (olen tal paar korda lasknud sealt väljuda).
Lisaks lendas ta paar korda mulle VABATAHTLIKULT pähe ja klassikalised näpu-peale-tulemise õpetused toimisid (vaata https://www.youtube.com/watch?v=uSb16fjHRSU (jätsin esimese sammu tegemata. nad on sellega harjunud)), käib vahel ka pesas sees.
Olen ka neile rohkem tähelepanu pööranud. Ainus imelik asi on see, et poegi on ainult kolm. Minu teda paeks neid rohkem olema.
järgneb...
Linda - laseb mul pesakasti vaaata ja on sellega kannatlik, kui poegi toidab, siis kraaksub alles lõpu poole
Lemps - viimasel ajal, eriti täna, tahab puurist välja. Ta väljendab seda söögitopsist välja tungimise katsetega (olen tal paar korda lasknud sealt väljuda).
Lisaks lendas ta paar korda mulle VABATAHTLIKULT pähe ja klassikalised näpu-peale-tulemise õpetused toimisid (vaata https://www.youtube.com/watch?v=uSb16fjHRSU (jätsin esimese sammu tegemata. nad on sellega harjunud)), käib vahel ka pesas sees.
Olen ka neile rohkem tähelepanu pööranud. Ainus imelik asi on see, et poegi on ainult kolm. Minu teda paeks neid rohkem olema.
järgneb...
Kõigepealt vabandused
Ma väga vabandan, et pole pikka aega kirjutanud. Eks ikka on see, et "Täna ei jõudnud" ... "Unustasin" ja "Juba liiga hilja".
Nüüd otsustasin, et teen täna veel kaks postitust lisaks sellele. Ehk see lunastab minu tegemata postitused.
Lugege neid kindlasti!
Nüüd otsustasin, et teen täna veel kaks postitust lisaks sellele. Ehk see lunastab minu tegemata postitused.
Lugege neid kindlasti!
esmaspäev, 9. mai 2016
kolmapäev, 4. mai 2016
Väike paus
Tere!
Ma mõtlesin siin, et peaks pausi. Ikka seitse muna ja muidu ei ole see enam nii huvitav. Äkki kirjutan siis, kui miski muutub. Ma mõtlen, et äkki oleks siis huvitavam.
Kui kellelgi on vastuväiteid käesoleva lepingu takistuseks, siis kirjutagu nüüd või vaikigu igavesti.
Võite veel kommenteerida.
:P
Jälle kirjutamiseni!
Ma mõtlesin siin, et peaks pausi. Ikka seitse muna ja muidu ei ole see enam nii huvitav. Äkki kirjutan siis, kui miski muutub. Ma mõtlen, et äkki oleks siis huvitavam.
Kui kellelgi on vastuväiteid käesoleva lepingu takistuseks, siis kirjutagu nüüd või vaikigu igavesti.
Võite veel kommenteerida.
:P
Jälle kirjutamiseni!
teisipäev, 3. mai 2016
teisi-teisi-teisipäev, kolma-kolma-kolmas
Tere-tere-terekest luge-luge-lugejad!
Ikke kuos mune.
Ikka kuus muna. Üks on teistest veidi eraldi, aga küll ta ka oma kohale läheb. Usun, et juba järgmise nädala lõpus võivad mõned munad praguneda ja "sünnitada" uued elud. Siis läheb blogi ka loodetavasti põnevamaks. Ega praegu mingeid "Uskumatuid lugusid" veel vist pole tulnud.
Ikka teatage linnusoovist.
Ikke kuos mune.
Ikka kuus muna. Üks on teistest veidi eraldi, aga küll ta ka oma kohale läheb. Usun, et juba järgmise nädala lõpus võivad mõned munad praguneda ja "sünnitada" uued elud. Siis läheb blogi ka loodetavasti põnevamaks. Ega praegu mingeid "Uskumatuid lugusid" veel vist pole tulnud.
Ikka teatage linnusoovist.
pühapäev, 1. mai 2016
esmaspäev, 02.05
Tere!
Esiteks palun vabandust, et reedel ei kirjutanud.
Aga nüüd asja juurde. Mune on minu teada viis (ma ei ole täna veel vaadanud). Tor esee on, aga peab arvestama, et nad tuleb ära ka anda.
Sisuliselt järgmisel nädalal peaks pojukesed kooruma ;)
Oli tore vestelda!
Jällenägemiseni!!!!!
Esiteks palun vabandust, et reedel ei kirjutanud.
Aga nüüd asja juurde. Mune on minu teada viis (ma ei ole täna veel vaadanud). Tor esee on, aga peab arvestama, et nad tuleb ära ka anda.
Sisuliselt järgmisel nädalal peaks pojukesed kooruma ;)
Oli tore vestelda!
Jällenägemiseni!!!!!
Tellimine:
Postitused (Atom)