esmaspäev, 4. aprill 2016

Teine päev pesakastiga ehk esmaspäev

Täna oli koolipäev ja seega pole ma jõudnud neid jälgida. Ma arvan, et tänane päev ei erine suuresti eilsest. Igatahes nad passivad päris tihti oma pesakasti ees.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar